1. Гарантійні зобов’язання не поширюються на витратні запасні частини і матеріали (масла, фільтри, технічні рідини, автокосметику, лампи, свічки, електронні блоки, запобіжники і т.п.). Даний вид товару перевіряється на його цілісність і працездатність в момент отримання.
 2. Товар, що має візуальні дефекти (обумовлені процесом виробництва або зберігання) може бути замінений на аналогічний, або відшкодована його повна вартість.
 3. Будь-яке повернення деталей на нашу адресу підлягає попередньому узгодженню. Узгодження проводиться тільки по електронній пошті. При цьому Вам необхідно відповідно до причини, по якій ви вирішили повернути деталь узгодити повернення з наступними відділами і відповідальними співробітниками нашої компанії. Причина повернення-пересортиця (невірне вкладення), некомплект (не пізніше 3-х днів з моменту отримання). Узгодження відбувається з вашим менеджером. Копія листа надсилається також менеджеру

Причина повернення-заводський брак деталі, виявлений до або після установки. Узгодження відбувається з менеджером відділу повернень.
Причина повернення-отримання вами деталі, що має видимі механічні пошкодження (необхідно зафіксувати пошкодження, у співробітника служби доставки в момент отримання товару).

 1. Якщо інший вид товару підлягає поверненню через його дефект, і він вже встановлювався на автомобіль, вам необхідно надати:
 • довідку і висновок сервісної станції про проведення робіт по установці даного товару на автомобіль клієнта і його непридатності;
 • копію замовлення-наряду автосервісу, де проводилася установка товару на автомобіль;
 • копію ліцензії даного сервісу на проведення робіт по установці цього виробу і обслуговування даного типу автомобіля;
 • копію сертифіката відповідності на надання послуг, що надаються сервісом;
 • документ, що підтверджує факт придбання Товару у продавця.
 1. Повернення товару здійснюється за попереднім погодженням. Продавець не здійснює виїзд до Покупця при поверненні товару.

Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів в товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або керівництвом по його експлуатації).

Часті питання:

Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів в товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або керівництвом по його експлуатації).

В яких випадках гарантія не надається?

Є механічні або інші пошкодження, які виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб
був проведений ремонт або змінені внутрішні комунікації і компоненти товару, змінена конструкція або схеми товару
на світлопроникаючі, світловідбиваючі властивості товару.

Гарантійні зобов’язання не поширюються на наступні несправності:

 • природний знос або вичерпання ресурсу
 • випадкові пошкодження, завдані клієнтом або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання
 • пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ)
 • пошкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або виникли в результаті з’єднання і підключення товару ДО ІНШИХ ВИРОБІВ
 • пошкодження, спричинені використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації

З усіх питань, звертайтеся до свого менеджера по телефону